Collection: Grocery

124 products
  • Eggs 30/Tray Size 7
    Regular price
    $9.99 /Tray
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    /Tray
    Unit price
    per 
  • Meadow Fresh Original Milk
    Regular price
    $2.99 /1L from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    /1L
    Unit price
    per 
  • RiverMill Wheatmeal Sandwich Bread
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Tofu Hard
    Regular price
    $2.99 /Box
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Box
    Unit price
    per 
  • Marinated Tofu
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Wonderful Dumplings
    Regular price
    $9.49 /(Pork & Cabbage) from $9.49
    Sale price
    from $9.49
    Regular price
    /(Pork & Cabbage)
    Unit price
    per 
  • Cow & Gate Milk Reduced Fat 2L
    Regular price
    $7.00 /(2 for $7) from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    /(2 for $7)
    Unit price
    per 
  • Tofu Soft
    Regular price
    $2.99 /Pack
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Pack
    Unit price
    per 
  • ALOE Bossion Aloe Vera Original
    Regular price
    $3.99 /EACH
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /EACH
    Unit price
    per 
  • FZS Spicy Soup
    Regular price
    $6.99 /Bag
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Spiced Pressed Tofu
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Free Range Eggs
    Regular price
    $7.99 /Dozen
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    /Dozen
    Unit price
    per 
  • Maling Pork Luncheon Meat
    Regular price
    $4.99 /Box
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /Box
    Unit price
    per 
  • Rose Fermented Bean Curd
    Regular price
    $3.99 /Bottle
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bottle
    Unit price
    per 
  • Hayday Hot Bean Sauce
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Bean Curd Sheet
    Regular price
    $4.99 /Bag
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Cow & Gate Milk Standardised 2L
    Regular price
    $7.00 /(2 for $7) from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    /(2 for $7)
    Unit price
    per 
  • meiji Hello Panda Biscuit with Chocolate
    Regular price
    $7.99 /Each
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    $19.99 /Each
    Unit price
    per 
  • Gonutz Corn Chips
    Regular price
    $3.50 /Mexican
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    /Mexican
    Unit price
    per 
  • Meadow Fresh Lite Milk
    Regular price
    $2.99 /1L from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    /1L
    Unit price
    per 
  • Meadow Fresh Cream
    Regular price
    $4.99 /500ml from $3.99
    Sale price
    from $3.99
    Regular price
    /500ml
    Unit price
    per 
  • Jasmine Rice
    Regular price
    $12.99 /5kg from $12.99
    Sale price
    from $12.99
    Regular price
    $24.99 /5kg
    Unit price
    per 
  • Choice Wonton Pastry
    Regular price
    $5.99 /Bag
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Tcc Coconut milk
    Regular price
    $2.99 /400ml from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    /400ml
    Unit price
    per 
  • Ding Dong Salted Peanuts
    Regular price
    $1.99 /bottle
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /bottle
    Unit price
    per 
  • ZARA Macaroni
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Keri Pulpy Orange Fruit Drink
    Regular price
    $4.00 /Orange
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    /Orange
    Unit price
    per 
  • Monster Energy Drink
    Regular price
    $4.00 /(Monster Energy)
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    /(Monster Energy)
    Unit price
    per 
  • Longkou Vermicelli
    Regular price
    $19.99 /Bag
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Soybean Black Sugar Rice Cracker 350G
    Regular price
    $5.99 /Box
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Box
    Unit price
    per 
  • Free Range Eggs
    Regular price
    $17.99 /Tray
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    /Tray
    Unit price
    per 
  • Ding Dong Banana Chips
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Active Rapid Dishwasher Tablets Lemon
    Regular price
    $19.99 /(30 tablets)
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    /(30 tablets)
    Unit price
    per 
  • GoNutz Honey Nut Combo
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • Papaya
    Regular price
    $1.70 /Bag
    Sale price
    $1.70
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Mustard Seed Yellow
    Regular price
    $2.00 /Bag
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Strawberries Dried
    Regular price
    $3.95 /Bag
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • GoNutz Chocolate Raisins
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • GoNutz Chilli Lime Cashews
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • GoNutz Cashews
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per