Collection: Best Seller

266 products
  • Banana
    Regular price
    $2.49 /KG from $0.62
    Sale price
    from $0.62
    Regular price
    $0.75 /KG
    Unit price
    per 
  • Shanghai Bok Choy
    Regular price
    $1.99 /Pack
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $2.49 /Pack
    Unit price
    per 
  • NZ Fresh Cut Broccoli
    Regular price
    $6.00 /(2 FOR $6) from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    /(2 FOR $6)
    Unit price
    per 
  • Mushroom Button White
    Regular price
    $12.99 /KG from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Carrot
    Regular price
    $2.99 /KG from $0.60
    Sale price
    from $0.60
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Cauliflower
    Regular price
    $4.99 /Each from $2.79
    Sale price
    from $2.79
    Regular price
    $3.29 /Each
    Unit price
    per 
  • Red Kumara Bag
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Tele-Cucumber
    Regular price
    $4.99 /EACH
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /EACH
    Unit price
    per 
  • Cabbage Green
    Regular price
    $5.99 /Each from $3.29
    Sale price
    from $3.29
    Regular price
    $3.79 /Each
    Unit price
    per 
  • Iceberg Lettuce
    Regular price
    $3.49 /Each
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Capsicum Bag
    Regular price
    $4.99 /Bag
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Eggs 30/Tray Size 7
    Regular price
    $9.99 /Tray
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    /Tray
    Unit price
    per 
  • Meadow Fresh Original Milk
    Regular price
    $2.99 /1L from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    /1L
    Unit price
    per 
  • Ginger
    Regular price
    $10.99 /KG from $2.20
    Sale price
    from $2.20
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • NZ Navel Orange
    Regular price
    $4.99 /KG
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Carrots Bag
    Regular price
    $1.50 /Bag
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Hass Avocado 4 in Bag
    Regular price
    $3.99 /(4 in Bag)
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /(4 in Bag)
    Unit price
    per 
  • Celery
    Regular price
    $2.99 /Each from $1.79
    Sale price
    from $1.79
    Regular price
    $2.29 /Each
    Unit price
    per 
  • RiverMill Wheatmeal Sandwich Bread
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Tomatos Bag
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • NZ Large Hass Avocados
    Regular price
    $5.00 /(2 For $5) from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    $2.99 /(2 For $5)
    Unit price
    per 
  • Spring Onion
    Regular price
    $1.99 /Bunch
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $2.99 /Bunch
    Unit price
    per 
  • Grapes Green Seedless
    Regular price
    $8.99 /KG from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Wong Bok
    Regular price
    $4.99 /EACH
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    $5.99 /EACH
    Unit price
    per 
  • Brown Onion
    Regular price
    $2.49 /KG from $1.99
    Sale price
    from $1.99
    Regular price
    $1.99 /KG
    Unit price
    per 
  • Fancy Lettuce
    Regular price
    $2.99 /(Curly Green)
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    $3.99 /(Curly Green)
    Unit price
    per 
  • Granny Smith Apple
    Regular price
    $3.99 /KG from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    $1.25 /KG
    Unit price
    per 
  • Mung Bean Sprout
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Leek
    Regular price
    $2.99 /Each
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    $3.99 /Each
    Unit price
    per 
  • Tofu Hard
    Regular price
    $2.99 /Box
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Box
    Unit price
    per 
  • Potatoes Agria
    Regular price
    $2.99 /KG from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Packham Pear
    Regular price
    $4.99 /KG from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Courgette
    Regular price
    $6.99 /KG from $2.99
    Sale price
    from $2.99
    Regular price
    $3.99 /KG
    Unit price
    per 
  • Marinated Tofu
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Red Onion Bag
    Regular price
    $2.49 /Bag
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Unit price
    per 
  • Capsicum Large
    Regular price
    $2.99 /Red
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Red
    Unit price
    per 
  • Round Eggplant
    Regular price
    $10.00 /(2 FOR $10) from $5.99
    Sale price
    from $5.99
    Regular price
    /(2 FOR $10)
    Unit price
    per 
  • Wonderful Dumplings
    Regular price
    $9.49 /(Pork & Cabbage) from $9.49
    Sale price
    from $9.49
    Regular price
    /(Pork & Cabbage)
    Unit price
    per 
  • Pumpkin Buttercup
    Regular price
    $1.99 /Each
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    $2.99 /Each
    Unit price
    per 
  • Silverbeet Bunch
    Regular price
    $3.99 /Bunch
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bunch
    Unit price
    per