Collection: Pantry

45 products
  • Wonderful Dumplings
    Regular price
    $9.49 /(Pork & Cabbage)
    Sale price
    $9.49
    Regular price
    /(Pork & Cabbage)
    Unit price
    per 
  • Medium Grain White Rice 1KG
    Regular price
    $0.00 /2.99
    Sale price
    $0.00
    Regular price
    /2.99
    Unit price
    per 
  • Jiale Spicy Fresh Dew
    Regular price
    $12.99 /Bottle
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    /Bottle
    Unit price
    per 
  • Vermicelli
    Regular price
    $7.99 /Bag
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Limin Sweet Bean Sauce
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Jujube Cake Taste
    Regular price
    $5.99 /Bag
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Dairy Milk Chocolate with Smooth Flowing Caramel 50G
    Regular price
    $1.99 /Each
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • VALCOM Rice paper 22cm
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • VALCOM Rice Paper 16cm
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • OBENTO Sushi Rice
    Regular price
    $19.99 /Bag
    Sale price
    $19.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Sweet Potato Rice Noodles
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Jasmine Rice
    Regular price
    $12.99 /5kg from $12.99
    Sale price
    from $12.99
    Regular price
    /5kg
    Unit price
    per 
  • Sushi Rice
    Regular price
    $5.99 /Bag
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Fu Lin Menn Pearl Rice 5kg bag
    Regular price
    $21.99 /Bag
    Sale price
    $21.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Ding Dong Banana Chips
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • GoNutz Honey Nut Combo
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • Papaya
    Regular price
    $1.70 /Bag
    Sale price
    $1.70
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Mustard Seed Yellow
    Regular price
    $2.00 /Bag
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Strawberries Dried
    Regular price
    $3.95 /Bag
    Sale price
    $3.95
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • GoNutz Chocolate Raisins
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • GoNutz Almonds
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • GoNutz Chilli Lime Cashews
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • GoNutz Cashews
    Regular price
    $2.99 /Punnet
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Punnet
    Unit price
    per 
  • Sesame Crisp Flakes
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Sina Ginger Candy
    Regular price
    $1.99 /Box
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Box
    Unit price
    per 
  • Rice Snacks
    Regular price
    $2.80 /Bag
    Sale price
    $2.80
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Thyme
    Regular price
    $1.60 /Bag
    Sale price
    $1.60
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Bay Leaves
    Regular price
    $1.60 /Bag
    Sale price
    $1.60
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Oregano
    Regular price
    $1.60 /Bag
    Sale price
    $1.60
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Pretzels
    Regular price
    $5.00 /Bag
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Five Spice
    Regular price
    $4.80 /Bag
    Sale price
    $4.80
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Paprika
    Regular price
    $1.90 /Bag
    Sale price
    $1.90
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Pepper
    Regular price
    $4.50 /Bag
    Sale price
    $4.50
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Peanuts
    Regular price
    $3.60 /Bag
    Sale price
    $3.60
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Almonds - Mission
    Regular price
    $4.60 /Bag
    Sale price
    $4.60
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Dates
    Regular price
    $2.00 /Bag
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Banana Chips
    Regular price
    $3.10 /Bag
    Sale price
    $3.10
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Soup Mix
    Regular price
    $2.90 /Bag
    Sale price
    $2.90
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Peanuts
    Regular price
    $1.50 /Bag
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Magic Dust
    Regular price
    $1.90 /Bag
    Sale price
    $1.90
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per