Collection: New Arrivals

383 products
  • Yummy Rose Apple 1.5kg Bag
    Regular price
    $5.99 /Bag
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Peanuts Roasted With Shell
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Longkou Vermicelli
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Mung Bean Sprout
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Cumin Powder 30G
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Medium Grain White Rice 1KG
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Jiale Spicy Fresh Dew
    Regular price
    $12.99 /Bottle
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    /Bottle
    Unit price
    per 
  • Corn Starch 200g Bag
    Regular price
    $1.99 /Bag
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Jujube Cake Taste
    Regular price
    $5.99 /Bag
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Dairy Milk Chocolate with Smooth Flowing Caramel 50G
    Regular price
    $1.99 /Each
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Dairy Milk Chocolate 50G
    Regular price
    $1.99 /Each
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • KSF 3+2 Biscuits
    Regular price
    $2.99 /Bag
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Honeydew White
    Regular price
    $9.99 /Each
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Honeydew Golden
    Regular price
    $9.99 /Each
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Acid Free Tomatoes
    Regular price
    $12.99 /KG
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Snow Bean
    Regular price
    $4.99 /Tray
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /Tray
    Unit price
    per 
  • Purple Long Eggplant
    Regular price
    $4.99 /Bag
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Soybean Black Sugar Rice Cracker 350G
    Regular price
    $5.99 /Box
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Box
    Unit price
    per 
  • Meadow Fresh 3L milk original
    Regular price
    $4.79 /Bottle
    Sale price
    $4.79
    Regular price
    $5.99 /Bottle
    Unit price
    per 
  • Spiced Pressed Tofu
    Regular price
    $3.99 /Bag
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Choice Peking duck Pastry
    Regular price
    $5.99 /Bag
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • NZ Mariri Red Apple
    Regular price
    $3.99 /KG from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    $3.99 /KG
    Unit price
    per 
  • Chinese Nashi Pear
    Regular price
    $6.99 /Each
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Garlic Sprouts
    Regular price
    $2.99 /Bunch
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Bunch
    Unit price
    per 
  • Short Cucumber
    Regular price
    $1.99 /Each
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Butternut Pumpkin
    Regular price
    $2.99 /KG
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Wonderful Dumplings
    Regular price
    $9.49 /(Pork & Cabbage)
    Sale price
    $9.49
    Regular price
    /(Pork & Cabbage)
    Unit price
    per 
  • Tong Ho
    Regular price
    $2.49 /Bag
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    /Bag
    Unit price
    per 
  • Kohlrabi
    Regular price
    $2.99 /Each
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Chinese Yam
    Regular price
    $14.99 /KG
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Free Range Eggs
    Regular price
    $14.99 /Tray
    Sale price
    $14.99
    Regular price
    /Tray
    Unit price
    per 
  • Free Range Eggs
    Regular price
    $7.99 /Dozen
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    /Dozen
    Unit price
    per 
  • Honeydew Melon
    Regular price
    $9.99 /Each
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • Papaya Fiji
    Regular price
    $6.99 /Each
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    /Each
    Unit price
    per 
  • US White Peach
    Regular price
    $12.99 /KG from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • Kumara Golden
    Regular price
    $3.99 /KG
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    $4.99 /KG
    Unit price
    per 
  • Fragrant Pear
    Regular price
    $6.99 /KG from $1.40
    Sale price
    from $1.40
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • US Plum Black
    Regular price
    $7.99 /KG from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • US White Nectarines
    Regular price
    $12.99 /KG from $3.25
    Sale price
    from $3.25
    Regular price
    /KG
    Unit price
    per 
  • NZ Strawberry New Season
    Regular price
    $8.00 /(2 For $8) from $4.49
    Sale price
    from $4.49
    Regular price
    $4.99 /(2 For $8)
    Unit price
    per